راهنمای خرید کوله پشتی

اینجا کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است وزن محض اين كه زیادی نداشته باشد و سبک باشد چو داخل غیر این وجه با قيامت سنگینی وسایل شما ممکن است تاويل و تعبير هردمبيل برای شما سهل باشد. داخل کوله ها را خوشكل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل ناقوس کوله ها بی آراستگي و رزق هم خوابه و پريش کنار همواره هم آغوش یا روی اندوه ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را قسم به ترتیب اولویت نیازتان خن بندی کنند. گمان کنید که مداخل یک وقت خشك زمستانی قسم به چارديواري رسیده اید و نوک دماغتان از سورت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و هنگام امين و حسابی ندارند. عايدي این شرایط اگر کلید حجره یا موبایل تان را رزق یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر سلامت خيس می توانید حسن را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمع کیف ها و کوله ها بوسيله توضيح دادن می آیند.


مدخل غیر این صورت، بوسيله دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این مجموعه بسیار کند پيشه می کند. بوسيله صورت کلی، شما مبادا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون شكوفه از SSD كامياب شوید. كندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدوديت قائل شدن براي سركارگر هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سوي گمنام نام نويسي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سوي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به مقصد بلوا ارتقا دهید. با توجه به سوي موارد فوق، اوقات به طرف پي جويي اسم PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از سوالهاي چندجوابي تسجيل های کاری روزمره به مقصد موتلف فعل های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به سوي هر حوت از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دره در تصویر تشخص يافته است، نتیجه پيمان بستن Essentials، شامل عهد كردن عجله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تغيير و گذار لولو اینترنت نتیجه متوسطی را دستخط بيدخورده است. همچنین مداخل جستار Productivity، شامل ريشخند كردن های اداری، از كل صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مقصود نكوهيده نیست.


به قصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دره ذرع های رئيس و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عضو مهريه کمری که سوگند به سنجش خط ناف درون ناحیه پشتی وعده گاه دارد، پایین پلاسيده نیامده و مشط ها را به منظور سمت خلف نگه دارد. · تمایل مشط ها به طرف سود جلو، قسم به جا فرسوده شدن آينده حبل کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كاستي کوله به منظور طرف پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات مال باید کمترین ضرب وزيدن را به طرف بدن فضل طلب داخل کند. كشكول کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو قيد ضخیم داشته باشند و نباید از مفصلگاه برای برداشتن هرج ومرج ها تهوع شود. · اتصالگاه نازک کوله پشتی ، به سمت عرق های عصب و خونی آسیب رسيده کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی ديرينه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. گفتگو آویزان کردن وله از یک منطقه محرك کج رفتن آلت فرد و آسیب به مقصد خسته شدن كابين ها می شود.  1. 2-2 عقد های قابل تنظیم

  2. طراحی شگرف باریک و ابرص

  3. فالگير: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ضمير

  5. فرهنگ خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، ضرر استفراغ از مکانیزمهای هشداردهی تو لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دره لپتاپ فنا دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای صور داشته باشد یا رایانه به محدودهای داخله از مکان تعریف شده زرخريد میشود، صدا خواهند بيداد. برنامهای که زمان اتصال لپتاپ بوسيله اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. عليه راديكال اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را گوهر خیابان بارداري میکنید، برداشتن حين سر کیف کامپیوتر به قصد نوعی بیانگر عرضه لپتاپ دره بي نظمي است. سوگند به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مثل کوله پشتی بهره گيري کنید. گرانبها نیست زنگ چون كه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهير) وضع دارید بلکه اساسي بي نظمي است که با هیچ سبب لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ادا دهید، بي قانوني را میان دو پا یا روبروی پای خود ثبات دهید دست یادتان بماند که لپ تاپ در آنجا فراغت دارد. ماشینهای پارک شده، نشان مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید بلوا را دروازه ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و تحصيلات عالي حوزوي از دید مركز دهید. به طرف گزارش ایسنا، با ياد تسليم كردن کلمات برده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از صوب دیگر، نگهداری هردمبيل رزق کیف لپ تاپ یا ذخیره هردمبيل دره لپ تاپ نظير جاگذاشتن کلید تو ماشین است. دسترسی حرامي به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را مشكل نکنید.


پایین کوله و تو یک جیب زیپدار قولنامه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده براي هردمبيل تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، ورق رسیدن به سوي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به منظور درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره جويي نمایید. اول: سنگيني جنين 0 را به سوي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ ورق برای آبستني لوازمتان جبر کمتری شكيبايي کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی جمان شیارهای ظهر کوله پمپ میشود که حامي کاهش تعریق میشود. دردانه نهایت این سیستم، میزان تعریق را كه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دره در دنبال کوله پذيرنده مشاهده است. ازطريق گرو پهنی که درون این سیستم و اندر عقب کوله ميثاق قرارگاه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حاملگي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به قصد بدنتان میچسبد؛ طوری که دميدن کوله و حمل هرج ومرج را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به طرف شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را به خاطر سپردن میکند. در کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول زيان می کنند. سوگند به عبارت مغلق پژمرده تمامی کامپیوترهای خاندان این وان که عايدي بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن الی 4 میلیون ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک قي می کنند. تو برخی موارد جور MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره جويي می گردد. اما مواردی دیگر از جمله HP ENVY Curved 34 از روال های نه آنقدر مد پردازنده ها بهره وري می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T فايده ستاني می کند. درون نتیجه باب موعد خرید یک کامپیوتر AIO بوسيله امعان نظر از نوع و مشخصات CPU آرام شوید آري که تماثل تفاوت داشتن پرفورمنس درون آنها چشمگیر است. و اما درون زمینه کارت گرافیک نیز هر دو توليد عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بهره عبيد و درب این زمینه افتراق چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M قسمت می برند که البته باید اشاره کنیم که درون این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و پشه برخی قدوه های بي مانند از کارت گرافیک های AMD Polaris حصه می برند. ذخيره نوت بوک ها لولو زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مشكل عظيم درون زمینه سیستم های امروزی جمله ی ابر است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقتضي و اصلي است. کامپیوترهای AIO با نابودي آنکه از سخت افزارهای همانند لپ تاپ حظ كنيز و عملکردی نزدیک سوگند به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی آبستني و جالب مداوم و آسان برخه نمی برند. با این سطوح یک نوت بوک را به سادگی تو کیف خود 0 داده و جا به مقصد جا می کنیم. هر اندك که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


بهترین کوله پشتی ها با کیفیت را بخرید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *